Wedstrijdprogramma 2018

U23

18/2                      Oefenkoers Vollezele

5/4                         PK Vlaams-Brabant tijdrijden (ind.)

29/4                      PK Vlaams-Brabant Galmaarden

12/8                      BK Stabroek

Junioren

18/2                      Oefenkoers Vollezele

4/3                         Zepperen-Zepperen 1.14

18/3                      Moerkerke-Damme 1.1

1/4                         Ronde van Vlaanderen 1.1

5/4                         PK Vlaams-Brabant tijdrijden (ind. & ploeg)

7-8/4                     Flèche Ardèchoise (Fra) 1.14

7/4                         GP Tombroek-Rollegem 1.14

21/4                      E3 Harelbeke 1.1

28-29/4                 Tour de pays d’Othe (Fra) 2.1

1/5                         BK tijdrijden

6/5                         Vlaams-Brabantse Pijl Korbeek-Lo 1.14 BVB

10/5                      Outrijve Omloop 3 provincies 1.14

 

12-13/5                PK Vlaams-Brabant Sint-Martens-Bodegem / PK Oost-Vlaanderen / PK West-Vlaanderen  PK Antwerpen

27/5                      BK Lacs de l’Eau d’Heure

2/6                         Bonheiden 1.14 BVB

10/6                      Ergué Gaberic  Torphée Sébaco (Fra) 1.14          

24/6                      Rekkem 1.14 BVB

30/6                      Tour du Condroz 1.14

1/7                         Ploegentijdrit Borlo BVB + BK

12-15/7                 Tour du Valromey et Ain (Fra) 2.1

15/7                      Boekhoute Omloop Het Nieuwsblad 1.14

19/7                      Klimkoers Herbeumont

22/7                      Linter 1.14 BVB

25/7                      Reningelst 1.14 BVB      

3-5/8                     Aubel-Thimister-La Gleize 2.1

11/8                      Honelles-Angreau 1.14 BVB

11-12/8                 Ronde des Vallées (Fra) 2.1

15/8                      Berg-Kampenhout 1.14

23/8                      Klimkoers Vresse

26/8                      Aalst-Sint-Truiden 1.14 BVB

2/9                         La Philippe Gilbert Remouchamps 1.1 

9/9                         Vlaams-Brabant Classic Zemst 1.14

16/9                      La Fleche Plédranaise (Fra) 1.14

23/9                      Jemeppe 1.14 BVB

 

U17 (Nieuwelingen)

18/2                      Oefenkoers Vollezele

25/3                      Katjeskoers Boezinge 1.17 BVB

5/4                         PK Vlaams-Brabant tijdrijden (ind. & ploeg)

14/4                      Chaumont 1.17

28-29/4                 Tour de la Basse-Meuse

1/5                         BK tijdrijden

6/5                         PK Vlaams-Brabant Neerlinter-Heide

10/5                      Kampioenschap van Vlaanderen Laarne

1/7                         Ploegentijdrit Borlo BVB - BK

8/7                         Frasnes-lez-Anvaing 1.17 BVB

29/7                      BK Denderleeuw

26/8                      Nederhasselt  1.17 BVB

30/9                      Tielt 1.17 BVB

 U15 (Aspiranten)

3/6                         PK Vlaams-Brabant Buizingen

 

19/8                      BK Quaregnon

Subcategorieën